Hospicjum domowe Łódź
Tel. 888 910 712
(pon-pt 10-18)
Hospicjum domowe Łódź
Opieka paliatywna i opieka długoterminowa.
Opiekunki domowe
Pielęgniarki domowe
< >

Prywatne hospicjum domowe

PRYWATNE HOSPICJUM DOMOWE ŁÓDŹ

Opiekunka z naszego hospicjum

Celem naszego prywatnego hospicjum domowego jest poprawa jakości życia chorego.

Nasz wyspecjalizowany personel medyczny, w skład którego wchodzą lekarze, pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci podchodzi do każdego pacjenta i jego rodziny z empatią i dużym zrozumieniem.

W porozumieniu z Państwem nasze prywatne hospicjum ustala szczegółowy i indywidualny plan działania i czynności, jakie należy wykonywać przy chorym.

Obejmujemy pacjenta opieką całościową, która ma na celu zwalczanie bólu i innych objawów (nudności wymioty, duszność, osłabienie) oraz problemy psychiczne, socjalne i duchowe. W ramach opieki wyspecjalizowany personel z hospicjim w Łodzi zapewnia także wykonanie zastrzyków lub podłączenie kroplówki.

Formalności

Do podjęcia opieki nad chorym przez nasze hospicjum niepotrzebne jest skierowanie od lekarza. Pierwszą wizytę realizujemy w terminie 3 dni od zgłoszenia. Po otrzymaniu zgłoszenia ustalamy indywidualnie dzień i godzinę wizyty w domu pacjenta. Jeśli jest taka potrzeba zapewniamy również prywatną opiekę ze strony opiekunek medycznych, które wykonują czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze nad chorym lub seniorem.

Wyposażamy pacjentów w niezbędny sprzęt medyczny.

Kontakt z hospicjum

Nasze prywatne hospicjum dostępne jest pod telefonem w godzinach 10.00 - 18.00. Zapraszamy również do bezpośredniej wizyty po uprzednim telefonie na ul. Rodzynkową 5 w Łodzi.